newsletter icon  Nieuwsbrief - Schrijf u in en blijf op de hoogte van onze acties

Gevlinderde betonvloer veilig afdekken

Nieuwe gevlinderde betonvloer? Zo dek je 'm veilig af

Een monoliet betonvloer wordt aangebracht voorafgaand aan de afbouwfase. Deze wordt na het storten afgewerkt door deze te vlinderen. Pas dan begint echter het werk voor afbouwers, schilders en stukadoors. Lees in het artikel hoe PrimaCover Active deze designvloer veilig beschermt.

Tijdwinst
PrimaCover Active laat de vloer drogen, terwijl deze beschermd is tegen vocht, verf en mechanische beschadigingen. Met PrimaCover Active boekt de bouwer tijdwinst tijdens de volgende bouwfase.

Ademend afdekvlies voor nieuwe en gevoelige ondergronden
PrimaCover Active

PrimaCover Active is een ademingsactief zelfklevend afdekvlies voor vloeren en trappen (1,2l/m²/24h).

Het is speciaal ontwikkeld voor de bescherming van gevoelige ondergronden (natuursteen, zichtbeton, etc.) en ondergronden die recent behandeld zijn. Omdat deze een percentage vocht bevatten, moeten ze kunnen blijven ademen, zelfs als ze zijn afgedekt.

Ben je op zoek naar andere, meer standaard afdekvliezen en beschermingsmaterialen voor vloer en wand, neem zeker in onze categorie folies en protectiekarton een kijkje.

Geef een reactie

Helaas, je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.